Vēstures atjautības šuves – noapaļošanas tehnikas

Par lielāko daļu no mūsu pirmo tēla lodītēm vai pērļošanu nav vecmāmiņas dārglietu kastīte, bet mūsu sociālo zinību grāmatas skolā. Mācoties spilgts vēsturi mūsu valstī, mēs bombardēti ar attēliem Indiāņi ar sīki fāzēm ādas apģērbu, izmantojot pērles kā rotu izgatavošanas materiāli, valūtu un mezgliem, ko izmanto kā grāmatās.

Jā, lai gan pērļošana ir karsts hobijs tagad šī ir viena spēle ar patiesi bagātu vēsturi. Piemēram Inki Peru izmanto mezglu sasaistīšanu kā līdzekli, lai veiktu uzskaiti un vēl līdz šai dienai dažos ciematos. Sauc kvipijas tie sastāv no vienas galvenās auklas ar dažādiem krāsainiem stīgām arī ar mezgliem. Katra krāsa var pārstāvēt posteni, bet katrs mezgls pārstāv numuru. Ietekmējot modernas pērļošanas paņēmienus varētu piešķirt nozīmi īpašajiem krāsas krelles un mezgliem, ko izmanto.

Pārcelšanās uz ziemeļiem uz Amerikas Savienotajām Valstīm, ir iespējams apskatīt mākslas pērles vīlēm uz apģērba un pieņemšanā dažādi konteineri un tā ietekme uz pērļošanu paņēmienus, rotu izgatavošanas materiāli, kas joprojām ir populārs šodien. Ar nosaukumiem, kas iegūti vai nu no to izskatu vai to mērķis piecu dažādu veidu šuves ir bieži.

Ķirbis dūriens ir tā nosaukts par tā lietošanu padarot dekorācijas lietām, ko izmanto ceremonijās vai turēt ķirbjus. Izmantojot vai nu nepāra vai pat vairākas pērles vienu rindu tas kādreiz populārs pērļošanas metodi var izmantot, lai sacerēt plakano joslām, apaļas vai cauruļveida formām. Šodien viņi ir populāri gredzenu, aproces un auskars veidošanā.

Līdzīgs dūriens ir nosaukums ķieģeļiem. Jo tu slānis krelles līdzīgi pieņemot ķieģeļus sienas tas ir līdzīgs ķirbja dūriens, bet nobīdīts par 90 grādiem. Laukums dūriens ir viena no spēcīgākajām Pērle darbu, jo katrs piliens ir savienots četri kas ieskauj to. Līdzīgi apdarīti ar pērlēm šo dūriens var redzēt drēbes un jostas, kā arī aproces. Tas ir unikāls papildinājums jūsu pērļošanas paņēmienu kompleksa.

Vēl diezgan populārs dūriens ir siļķes dūriens. Izmanto, lai savienotu klasterus pērles cieši un droši kopā var veikt jebkuru projektu skaitu no kaklarotas un aproces, lai monētu somiņas. Kas ļauj jums izveidot modeļus ietvaros modeļus, dažādas formas un objektiem tas dūriens ir jābūt prasme jebkuram rotaslietas apzīmētāju.

Visbeidzot Pondo valdziņš vai Āfrikas aplis dūriens ir arī izmanto mūsdienu rotaslietas veidošanā. Sastāv parasti no tikai divām krāsām šis lodītes aušanas vai izšūšanas tehniku ​​joprojām tiek izmantota, lai rotājumi un rotaslietas ar gaiši zilu ziņā labs krāsu pieaugušajiem, bet oranžā un sarkanā tiek izmantots bērniem. Nosaukts tautai Pondo zemes Dienvidāfrikā, kur tas joprojām izmanto šo dūrienu diemžēl ignorēti, salīdzinot ar iepriekš minētajiem atjautības šuves.

Pērļu aušana vai izšūšanas ir viens no visvairāk patīkams no pērļošanas paņēmienus, lai mācīties un pievienojot šo prasmi jūsu kompleksa nodrošina jums vienmēr būs iespēja veikt unikālu, uzkrītošā rotaslietas ar labam rotu izgatavošanas materiāli.