Sēklas pērļu brošēšana – radošas variācijas par tradicionālās metodes ar akmeņiem

Šī grāmata ietver ievadu bāzes sēklas lodītes informāciju un šuves. Tas sākas ar īsu pārskatu par sēklu krelles, kā arī adatas, diegi kondicionieri. Jebkurš novērtēs šo; Ja neesat pārliecināts par dažādu izmēru un krelles veidiem, tad tā būs noderīga un informatīva .Bet jūs neatradīsiet, ka puse no grāmatas tiek patērēts ar aprakstiem un terminoloģiju, nevis projektu! Neuzņemas tas ir iesācējs grāmata tikai! Ir inovatīvi piemēri, kā paplašināt savu lietošanu konkrētā valdziņu jaunos darbi.

Tas ir gandrīz neiespējami saskaitīt projektiem šajā grāmata. Jaunajā dūriens ir ieviesta, bet tad viņa uzreiz sāk parādīt vairākas izmaiņas jūs varat darīt. Ieskaitot tik daudziem piemēriem, kā svārstīties dūriens, kā dažādi modelis būs, izmantojot dažādu izmēru un stilu krelles, šī grāmata sniedz jums tonnas informāciju. Dažas citu pērļošanas grāmatas parasti ir ierobežots projektu sarakstu, ar ļoti nedaudzajiem veidiem, kā mainīt dizainu. Bet ne šeit! Betija stāstot par savas mīlestību pērlītēm un valdziņš dizainu ar mums visiem.

Pat ja jūs zināt dažus pamata šuves, jums joprojām būs iedvesmoja ar jaunu dizainu. Betija arī stāsta, kā viņai izdevās pārvērst dažas “kļūdas” uz dizainu. Bija 2 papildinājumi man bija prieks atradot. Pirmajs bija kā Betija iekļauti norādījumi par pievienojot pilienus ar savu dizainu. Otrais bija sadaļa par iekļaujot savu pārslēgšanas aizdare ar jūsu dizainu. Es domāju, ka tas tiešām palielina vienots apdares pieskariena gabals, jo jūs neesat pievienojot ārējo komponentu pie visiem. Patiesībā, viens no piemēriem, pārslēgšanas izskatās gandrīz kā kulonu! Mani mīļākie gabals sauc par “Nona kaklasiksnu.”

Tas ir 5 rindas krelles dažādās krāsās un fotmas. Kombināciju tikai šo vienu modeli ir absolūti bezgalīgas.Nepaej garām šo vienu. Es biju sajūsmā par kvalitātes un daudzveidības šis book.It s slim ar nedaudz zem 100 lapām, bet jūs atradīsiet daudz informācijas un dizainu pildīta iekšā. Viņa ir ļoti brīvi ar savu pieredzi un atvērt ar to, kā veikt jebkuru modeli šajā grāmatā, un mainīt tā, lai atbilstu jūsu vajadzībam. Natašas ierosinājumu strādāt ar jaunu modeli, lai padarītu auskari lieliska ideja; Jūs varat prakse modelis, bet darbu mazāku projektus. Kamēr viņas sākotnējās dūrienu instrukcija sākt ar pamata modeļiem visas ekstras iekļautas šajā grāmatā ņemt to tālu aiz iesācējs līmenī. Pērļu Iesiešanas piedāvā kaut ko ikvienam, kas dara vai vēlas strādāt ar sēklām.