Piecas metodes, lai noapaļot dūrienu

Mācīšanās kā dūriens krelles ir ne tikai jautri, bet var atvērt visu pasauli pilna ar iespējām, tomēr tas var būt ļoti nomākta, un varētu izraisīt nemieru, it īpaši, ja jums ir tikai mācīties un cenšas mācīt sevi. Šeit ir piecas metodes, kas palīdzēs jums uzzināt, kā Pērle ātri:

Viegli krāsainas krelles ir ļoti noderīgi, jo tas ļaus jums redzēt diega ceļš vieglāk un arī palīdzēs jums, lai redzētu, kur katrs lodītes ir un kur nākamais lodītes vajadzētu iet. Tā kā starteris, izmantot gaismas krāsas Pērle tēmas.

Kā iesācējs, sākt strādāt ar lielākiem pērlītēm. Izmērs 8 vai 6 sēklu lodītes būtu ideāls, nevis iet taisni uz 15 vai 11 izmēra sēklas krelles.

Pārvaldītais pavediens varētu būt ļoti grūti, jo īpaši, ja tas ir plāns. Tas varētu tikai izraisīt sapīšanos un mezgliem. Biezāka pavediens tāpat NYMO izmēra D ir daudz vieglāk, jo tas dod jūsu krellēm kādu justies uz svaru, tādējādi padarot to vieglāk pārvaldīt un turēt.

Par savu pirmo izmēģināt, izmantot īsu garumu pavedienu. Ilgāka pavediens varētu izraisīt sapīšanos un mezgli un būs tikai jums justies apnikuši. Jūs varat sākt ar īsāku diegu, jo tas ļaus jums strādāt ātri ar vieglumu un komfortu.

Visbeidzot, jums ir nepieciešams veikt savu laiku. Noapaļošana var būt ļoti grūts, jo īpaši, ja jums ir nepacietīgs. Jums vajadzētu veikt vienu soli laikā, un baudīt katru dūrienu.